Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire ragaszkodnak a...

Mennyire ragaszkodnak a javítókulcshoz a hallás utáni nyelvvizsga javításakor?

Figyelt kérdés
Angol, és középfokra gondolok,ahol ugye magyarul kell a kérdésekre választ adni. Még azt esetleg megkérdezném,hogy mennyi idő alatt kaptátok meg az eredményt a vizsgázáshoz képest?
2010. márc. 5. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eleve úgy teszik fel a kérdést, hogy csak egy féleképpen tudj rá válaszolni. Másrészt ha a válaszod a kérdésre válaszol, akkor biztosan elfogadják.

Ált. 1 hónap mire kijavítják.

2010. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ragaszkodniuk kell a megoldókulcshoz, természetesen ha valamit máshogy írsz, de a lényeg ugyanaz, akkor elfogadják ill. el kell fogadniuk.

az eredmény neten hamarabb fent van, a szóbelim eredménye kb. másfél hét után fent volt neten, a bizit másfél hónapra kaptam meg a vizsgától számítva.

Az írásbeli neten már nem emlékszem mikor került fel, a bizit pontosan két hónappal a vizsga után kaptam meg. Origo vizsgán voltam. Nem sietik el...

2010. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is Origo vizsgán voltam. A szövegben a flexible szót használták, viszont nem jutott eszembe magyarul,így beírtam,hogy flexibilisek az emberek. Nem tudom ez például hiba e?
2010. márc. 5. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt sajnos nem tudom. én az írásbelinél a szövegértés részben írtam valami hasonlót, mert nem jutott eszembe csak az idegen szó,amit a magyarban is használunk.

szerintem nem veszik hibának amit írtál, mert van ilyen magyar szó is. Főleg ha a válaszodból látszik az is, hogy érted a szó jelentését, nem csak beírtad, mert hallottad már ezt a szót.

2010. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy én tudom, Origo-n nem nagyon lehet "idegen" szavakat használni, igaz Origo írásbelin még nem voltam, csak magnón. Ettől függetlenül lehet, hogy elfogadják, ha az egész nyelvezete meg a szövegkörnyezet olyan.
2010. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!