Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mire van szükség ha nyelv...

Mire van szükség ha nyelv vizsgázni megyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Kiválasztod az időpontot, amikor menni szeretnél.

Kiválasztod a nyelvvizsga központot.

Befizeted a vizsgadíjat.

Elmész vizsgázni.

2013. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem személyi igazolványt is vinned kell.
2013. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mármint aznap mit kell vinned magaddal?


Nekem kellett a személyi(igaz én mindig viszek magammal mindenhová iratokat,bármikor kellhet, ezt jó ha megjegyzed). Illetve amit küldtek levelet az adataimmal azt is elvittem. Úgy volt, hogy szólítottak, elkérték a személyim, és mondták, hogy hova üljek le a terembe. Aztán kaptam matricákat a kódommal, a továbbiakban csak arra volt szükségem.


Ezenkívül szótárt vittem, egy lapot amin mintalevelek voltak(gyorsan átnéztem előtte, és sok hasznos kifejezés megragadt). Inni vagy 2 litert, mert meleg volt, szőlőcukrot, 2-3 kisebb szelet csokit(az idegességtől nem nagyon kívántam, ezért meg is maradt belőle).


Sok szerencsét!

2013. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!