Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Másfél év múlva Budapestre...

Másfél év múlva Budapestre fogok költözni, ahol érettségivel kell állás találnom. Mi legyen a nyelvel - német vagy angol?

Figyelt kérdés

Németből vagyok alapfokon, ezt tudnám továbbfejleszteni ezalatt a másfél év alatt, angolból gyakorlatilag nulla, amit tudok, kiejtéstől kellene kezdeni mindent. Tudom, hogy az érettségi nem sok, de így kellene majd valami munkát találnom, gondolom nem ártana mellé valami nyelvtudás is. Mi legyen ezekkel? Angol vagy német?

L20


2013. aug. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig németet tanultad akkor mostmár azt éri meg folytatni hisz nulláról kezdeni az angolt értelmetlen!
2013. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
OKJ-ra nem jártál?
2013. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jártam, kereskedelmi ügyintéző.
2013. aug. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!