Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik iskolákban tanítanak...

Melyik iskolákban tanítanak japánt?

Figyelt kérdés
Szeretnék középiskolában japán nyelvet tanulni keresgéltem de konkrétan még nem találtam sok mindent. Mert a legtöbb iskolában csak szakkör a japán nyelv és én rendes óraszámban vagy akár kéttanyelvűben szeretném tanulni. Lécci segítsetek!

2013. aug. 19. 13:11
 1/2 anonim válasza:
A Babits Mihály Gimnáziumban biztosan, de régebben egy terézvárosi iskolában is volt erre lehetőség (azóta volt némi átszervezés, szóval nem tudom)
2013. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Budapesten vagy a környékén laksz?


Mert ott van pl. a Hunfalvy János Szakközép Budán, aztán a Bálint Márton Általános- és Középiskola Törökbálinton. Amennyire tudom, az előbbiben van első nyelves japános osztály is, a másodikban pedig olyan biztos van, ahol a japán a második nyelv (tehát heti 2-3 órában lehet tanulni), de abban nem vagyok biztos, hogy első nyelvként is van-e. Azt hiszem, úgy nincs.


Ha meg nem pesti vagy, akkor meg marad az, amit én is csinálok - magántanárnál. Lehet, hogy hatékonyabb is, mint az iskolai :)

2013. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!