Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelv megtanulása...

Melyik nyelv megtanulása könnyebb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyik nyelvet kezdjem el tanulni az angolt vagy a franciát. Melyiknél van kevesebb szó és melyiknél könnyebb a nyelvtan? Otthon egyedül megtanulható valamelyik?
2013. aug. 22. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Az angol sokkal könnyebb és sokkal hasznosabb. Rengeteg helyen már alapkövetelmény az angol tudás, és ha külföldre kimész, angolul több helyen megérteted magadat, mint franciával. Emellett tényleg könnyebb is, szerintem otthon megtanulható nyelv.

Persze a franciáról sem akarlak lebeszélni, én angolt és franciát is tanulok, és mindkettőt szeretem, de hasznosságban egyértelműen az angol a győztes.

2013. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az angol mindenképpen sokkal könnyebb és azt szerintem több helyen értik meg vagy beszèlik többen
2014. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!