Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha angol nyelvtanfolyamra...

Ha angol nyelvtanfolyamra járok és már az általános iskolába is tanultam a nyelvet akkor kb. mennyi idő után fogom tudni letenni a középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
iskolábaNNNNNNNNNNNN folyton a tv előtt rohadtok, és még mindig nem tanultátok meg, hogy jóbaN rosszbaN nem pedig jóba rosszba... amúgy ha elég intenzíven tanulsz, és jó a nyelv érzéked, akkor fél év alatt letehető.
2013. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat!! Nem rohadok a TV előtt , de mindegy. Amúgy,ha csak egy félév az nagyon jò!:) Azt hittem,hogy jóval több idő..és az emeltet?
2013. aug. 24. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "emelt" nyelvvizsga.

(Csak emelt szintű érettségi van)

Esetleg a felsőfokú nyelvvizsgára gondoltál?

Általánosban mennyi ideig tanultad az angol és hányas voltál belőle?

2013. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felső fokúra gondoltam igen. 4-es voltam.
2013. aug. 24. 18:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Felsőfokú..* Bocsánat. Már nem itt jár az eszem.
2013. aug. 24. 18:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és 8éve tanulom.
2013. aug. 24. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a magyar közoktatás nem áll olyan szinten hogy a tanult évekből vagy óraszámból következtetni lehessen valaki tudására. Legelső nyelvvizsgámra(angol középfok) két évig tartott felkészülni és csak azért tettem le hogy ne kelljen bejárni angolórára hatodszorra tanulni az ábécét. Felkészülést többnyire egyedül csináltam, csak egy beszédkészség javító tanfolyamra mentem el. Ha valaki olyan tanfolyamra jár ahol rendesen tanítanak és otthon is készül rendesen, akkor 2 évnél rövidebb idő alatt is eljuthat középfokig ha nem nulla tudásról indul, onnan a felsőfok egy év alatt van meg.

Ha valamiből már van egy felsőfokú nyelvvizsga, akkor második nyelven egy év alatt meglehet a középfok, még egy év a felsőfok.

Ezek a számok csak akkor igazak ha valaki napi rendszerességgel tanul.

2013. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!:) Szerintem egy-két év alatt meglesz..mondjuk a felsőfokú se lenne rossz,de egyenlőre a középfokú is jó lesz.
2013. aug. 24. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Közép iskola szerintem elégnek kell lennie rá csak tanul tanulj ismételj is.
2013. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!