Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára hogy kell öltözni?

Nyelvvizsgára hogy kell öltözni?

Figyelt kérdés

származott már valakinek hátránya abból, hogy utcai ruhában ment?

köszi :)



2013. aug. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha olyan vizsgáztatót kapsz, aki elvárja, hogy ,,megtiszteld" a szép ruhával, megjárhatod.

Nem ünneplő kell ilyenkor, csak legyél csinos, elegáns. Én például emeltre is balerinacipőben mentem, sötét farmerben és egy csinos blézerben + fülbevaló. Nem volt kényelmetlen, nem volt ünneplő, de csinos voltam. (y)

2013. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hivatalos álláspontot nem tudom, de szerintem a minimum az fekete bőrcipő, sötét színű hosszúnadrág és egyszínű nem rikító ing, esetleg egy karóra. Szóbelin meg is jegyezték hogy végre valaki akin nem edzőcipő van.

Nem tudom hogy vizsgázó volt-e, de egyik srácot már a portán se engedték be az őrök mert trikó, rövidnadrág és papucs volt rajta.

2013. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak lebeszélni az elegánsabb ruháról de én angol középre pólóban és rövid melegítőnaciban mentem mert a későbbi programomhoz az illett a szóbelim 97% lett az írásbelin meg nem tudnak lepontozni mert csak az számít ami a papíron van
2013. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. aug. 24. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:

én egy kicsit elegánsabban mentem

fehér ing, sötét nadrág és egy női fekete cipő, teljesen megfelelt ehhez az alkalomhoz, írásbelire egy kényelmes fehér inget vettem fel, a többi nem számít

2013. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!