Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanul valaki franciát vagy...

Tanul valaki franciát vagy spanyolt? Melyik a könnyebb?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 22:58
 1/3 anonim válasza:
79%
Szerintem a spanyol.
2013. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Franciához még nem volt szerencsém, de spanyolt tanulok és egész könnyű.
2013. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mind kettôt tanultam, de utána választanom kellet egyet továbbtanulni, és én a franciát választottam, mert úgy voltam vele, hogya spanyolt könnyebben meg fogom tudni tanulni késôbb, hiszen a szavak könnyebben megjegyezhetôk számomra, és a legtöbb embernek jobban mennek a spanyol szavak mint a franciák. Véleményem szerint a spanyol könnyebb, de egy idô után a francia is az lesz. most már nem megy annyira a spanyol, mert több mint egy éve nem tanulom, de ha elém tesznek egy spanyol irást, legalább a felét le tudom fordítani, mert egy csomó szó nagyon hasonlít az angol, francia, olasz, sôt, a magyar megfelelôjére. Na mindegy, lehet, hogy ez több mint amire kíváncsi voltál. A lényeg: a mi sulinkban 70bôl 60an a spanyolt tartották könnyebbnek.
2013. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!