Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » DSD Portfolio-ra van szükségem...

Nina17 kérdése:

DSD Portfolio-ra van szükségem, hogy mintául használjam az enyémhez. A téma mindegy természetesen, mivel nem lemásolni akarom?

Figyelt kérdés
Idén lesz a DSD vizsgám, a Portfolio-t szept.20-ig le kell adnom, de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá. A prezentációval nincs problémám, csak a Portfolio esik nehezemre. A témám Schwarzarbeit, de ettől függetlenül teljesen milyen témában örülnék ha valaki el tudná nekem küldeni a Portfolio-ját (bescannelve is jó) csak hogy lássam, hogy néz ki egy ilyen.

2013. szept. 2. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmondod, mi az a portfólió? Előző évben csináltam a DSD-t, de nekünk ilyen nem volt... :D
2013. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi a mappát hívjuk így, amit a prezihez csinálsz, mondjuk én sem értem miért :D osztálytársaktól hallottam így és ez maradt :D de igazából most már megoldódott a probléma, mivel kaptunk egy normális tanárt... csak szerintem kicsit kemény 4-4 oldal pro és kontra és 2 oldal saját vélemény.... :/ főleg hogy eddig nem erről volt szó...már amennyit eddig tudtunk....... :/
2013. szept. 4. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget... Nálunk semmilyen mappa nem volt... :D
2013. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!