Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvtanfolyamit...

Milyen nyelvtanfolyamit ajánlanátok egy diszlexiásnak (ha esetleg van tapasztalat azt is írjátok le)?

Figyelt kérdés

Most kezdem az egyetemet, de nyelvből mindig fel voltam mentve, ez ugye felmentéssel szolgálna nekem a 2005. év CXXIX. törvényének 19., 20. paragrafusa szerint, de nem szeretnék ezzel élni. Egy olyan nyelvtanulási lehetőség kéne ami intenzív és lehetőleg gyors (semmi mást nem akarok a nyelvvizsgától csak azt, hogy legyen, tehát, hogy én se kapjak könnyebben diplomát mint más, tehát tisztán erkölcsi okok miatt.).

Amúgy jogi egyetemre járok és igen diszlexiásan, akinek ez nem tetszik NE ÍRJON IDE! Csak le fogom pontozni és nem méltatom válaszra sem, remélem világos.



2013. szept. 6. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak inkább magántanárhoz menj, úgy olyan tempóban és azt tudod tanulni amire szükséged van.(csoportos nyelvtanfolyamon ez nem megoldható)
2013. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

És te vársz választ? Ilyen arrogáns fellépéssel?

senki nem is írt neked még, de már leosztottál itt mindenkit.

Hát maradj magadnak.

2013. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem arrogancia, ha tudnád miket olvastam már itt te is így nyitnál, nincs szükségem ismeretlen emberek kioktatására.
2013. szept. 6. 13:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, lehet, hogy az lesz, de vannak nyelvtanfolyamok amit drágábbak mint 1-2 magántanár.
2013. szept. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!