Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Készül most valaki felsőfokú...

Készül most valaki felsőfokú nyelvvizsgára? (német)

Figyelt kérdés
Esetleg gyakorolhatnánk együtt.

2013. szept. 8. 14:21
 1/8 anonim válasza:

Hamarosan el fogom kezdeni.

Már egyszer nekirugaszkodtam, de költözés miatt 2 hónapja abbahagytam. Azóta bele sem néztem, csak másoltam ki vizsgateszteket meg hanganyagot.

Hihetetlen gyorsan felejt az ember, ha abbahagyja.


Te hogyan készülsz és melyik vizsgára?


Èn úgy gondoltam, hogy belerázódásképpen elolvasnék, kiszótátaznék 1-2 könyvet, hogy újra beleássam magam valamennyire, visszajöjjenek a szavak.

Te tanulod folyamatosan?

2013. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én ECL-re megyek, áprilisban voltam már, de a szóbeli nem lett meg. Most kezdek el megint tanulni, októberire jelentkeztem. Nyáron 2 hetet Németországban voltam, ott is gyakoroltam, szóval remélem megcsinálom :D
2013. szept. 9. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a dolog. Eddig nem tudtam választani, most néztem meg az ECL honlapját, és azonnal megtetszett. A decemberire mennék, egyelőre csak az írásbelit tenném le.

Szívesen bekapcsolódnék a készülésbe.

2013. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vedd meg már most az ECL felkészítő könyvet, az segített nekem is:)
2013. szept. 10. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, köszönöm. És írd meg, hogy sikerült a vizsád, érdekel.
2013. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, még november elejéig várnom kell:)
2013. szept. 12. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó lesz az is, ha csak megírod, milyen volt. Én tegnap voltam ingyenes próbavizsgán, és elég jól ment a szóbeli is, úgyhogy fontolgatom, hogy belevágok. Rövid ismerkedés után képről kellett beszélni, majd még egy dologról vitatkozni kellett.
2013. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hallgatás része nagyon nehéz volt, de a szóbeli viszonylag jól ment.
2013. okt. 17. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!