Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia nyelvet egyedül...

Rolap kérdése:

Francia nyelvet egyedül otthon érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Tudnátok egykét olyan oldalt vagy esetleg könyvet pdf be vagy ha kell megvenném amiből egyedül is meg tudnék tanulni franciául? nagyon érdekel és tetszik ez a nyelv ezért szeretném megtanulni

2013. szept. 18. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy érdemes! Ahogy bármilyen nyelvet. [link] ennek a német változatát próbáltam még csak, de elég jó, persze ha be tudod vmilyen formában szerezni és tudsz vmennyire angolul. Jó hogy mondod, rákeresek a franciára is. Amit én egyébként a duolingo.com-on próbáltam elkezdeni, ajánlom neked is.
2013. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát angolul ugy érzem azért elég jól megy már harmadik éve tanulom heti 5 órába :) nemtudom betudom e szerezni mert nemszeretek külföldi oldalakról rendelni :S
2013. szept. 18. 22:06
 3/4 A kérdező kommentje:
most nézem az oldalt szerintem megpróbálom én is. köszi :9 egyébként még várom a valaszokat ennek ellenére kinek mi a véleménye és ajánlója :D :))
2013. szept. 18. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg megtanulod a kiejtést érdemes tanfolyamot, magántanárt vagy valaki mást keresni aki kijavít ha rossz a kiejtésed, mert ha rosszul tanulod meg sokkal nehezebb később átállni a jóra.
2013. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!