Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszul mennyi idő alatt...

Oroszul mennyi idő alatt lehet jól megtanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mindenem a nyelvtanulás,még a szabadidőmben is ezt csinálom.Jelenleg angolból van egy felsőfokú(c1) nyelvvizsgám,emellett rendszeresen járok németezni.

Most,hogy az angolt nem tanulom olyan intenzíven,nekiálltam az orosznak.1 hónapja járok órákra,heti 2 van,viszont sokan vagyunk,mert az iskola keretein belül veszek részt a tanításon.

Mint említtettem,felszabadultat az angol óralehetőségei,így szeretnék oroszul tanulni magántanárnál.


Körülbelül mennyi idő alatt lehet egy jó középfokú szintre megtanulni a nyelvet?

Esetleg tippek?

Nektek mi a véleményetek a nyelvről magáról?



Köszönöm!


18/L



2013. szept. 19. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a magántanár sok pénzedbe fog kerülni sajnos :( Én nyelviskolai kereteken belül tanulom az oroszt fél éve, heti két-néha 3 órában. Így vagyunk most a melléknévragozásnál és igeragozást is vettünk már. Szerintem a középfokhoz kellene összességében minimum 2 év ehhez hasonló tempóban.
2013. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ja és mint tipp: www.okosito.hu
2013. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi jó pár óra, folyamatos tanulással el lehet érni 1 év alatt a középszintet. De ehhez intenzíven kell tanulni, folyamatosan, otthon. Ha csak az iskolában foglalkozol a nyelvvel, akkor készülj fel arra, hogy nem fogsz sokra menni.
2013. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!