Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Iskolai félévig meg tudnék...

Iskolai félévig meg tudnék tanulni németül beszélni akármilyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Tanári segítség,film nézése német magyar-magyar német felirattal ? Legtöbbször a második mód. Felvételiznem kéne egy másik gimnáziumba németből ha meg tudnám tanulni. Valamennyi tapasztalatom van. De az nagyon az alap szint. Számok, bemutatkozás (minimálisan) kb 100 szó ... ich,du,er,sie,es,wir,ihr,sie,Sie ragozások.....stb..
2013. szept. 22. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább a nyelvtannal kéne tisztában lenned.

Van valami tankönyved?

2013. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan könyből kéne tanulnod, amiből középfokú nyelvvizsgára is készülnek.

Pl. Sztem nagyon jó könyv a "Sprechen Sie Deutsch" (Szablyár Anna a szerző)

2013. szept. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
9 osztályos vagyok.Német osztályba szeretnék át menni. Nem tudom,hogy vágjak e bele,hogy sikerülne-e ??!! A nyelvtant mindenképpen nyelvtanárral át venném,és akkor filmeket zenéket néznék,hallgatnék,tanulnák n-m illetve m-n felirattal,nyelven. Sikerülne ? Köszönöm a segítségeket.
2013. szept. 22. 23:25
 4/5 A kérdező kommentje:
*nék
2013. szept. 22. 23:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha jó a tanárod és jól haladtok, akkor

nem lehetetlen. Azt mindenképp vegyétek át, amit

amúgyis tanulnak a kilencedikesek.

Gondolom abból fognak kérdezni, ha majd át akarsz menni

2013. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!