Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kotetlen beszelgetes angolul,...

Kotetlen beszelgetes angolul, mire lehet szamitani, milyen temakra, kerdesekre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 04:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ... ha kötetlen beszélgetés akkor bármire :))))


DE!


nyilván csak általános témákra és ha ügyes vagy olyan dolgokra tudod terelni a beszélgetést amiben te otthon vagy. Ha ilyen beszélgetésre megyek és igazolnom kell magam akkor én útlevelet szoktam vinni és akkor meg szokták kérdezni hogy miért ezt hoztam és erre mondok valami hülyeséget és a következő kérdés már tuti az hogy merre utaztam a nagyvilágban

2013. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván azért kötetlen, mert bármi előjöhet.

De azért valószínűleg nem biokémiáról fogtok beszélgetni, szóval lehet következtetni: olyasmi lesz, ami korodból, érdeklődési körödből, tanulmányaidból... adódhat.

Kedves film, kedvenc színdarab, hétvégi programok, hobbi, iskolai/munkahelyi dolgok, jövőbeli elképzelések, nyaralások...

2013. szept. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. szept. 24. 07:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem nyelvvizsga lesz, "csak" egy felvételei elbeszélgetés, de nem is munkáról van szó.. :) Egy középfokú nyelvvizsgára előkészítő tanfolyamról van szó, és csak olyanokat vesznek fel, akiket nem az elejétől kell elkezdeni tanítani, hanem már van valami alap nyelvtudásuk. Köszönöm még egyszer, ezekkel a témákkal remélhetőleg nem lesz gond. :) Én is úgy gondoltam, hogy a környezetvédelem pl. nem kerül szóba. :)
2013. szept. 24. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Írásbeli nem lesz?

(Van ahol szoktak)

2013. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!