Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet nyelvet tanulni?...

Hogy lehet nyelvet tanulni? Szeretnék tanulni itthon interneten csak nem tudom hogy kezdjek hozzá.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Keresel szótárt, nyelvtant az interneten. A szótanulásban is találhatsz segítséget: egyes weboldalakon van szókártya szolgáltatás, ott készíthetsz különböző paklikat. Egyes nyelvek nyelvtanához vannak fórumok, ahol kérdezhetsz, hanem értesz valamit. Olvasnivalónak találhatsz fórumokat a téged érdeklő témákról, irodalmi szövegeket, és adott nyelvű ismeretterjesztő oldalakat, enciklopédiát. Íráskészségedet fórumokra írogatva fejlesztheted. Ha a gépeden van hang, akkor filmeket, rádióadásokat hallgathatsz, ezzel a beszédértést is gyakorlod. A beszéd egy problémás dolog, mert nemcsak hang kell, hanem más felszerelések is, és nehezebb is olyat találni, aki beszélne veled, úgyhogy beszélni inkább offline tanulj.


Szabad kérdeznem, hogy milyen nyelvről van szó?

2009. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvet?
2009. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Angol nyelvet szeretnék
2009. nov. 13. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, angolhoz temérdek lehetőség van! Szóval hajrá!
2009. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudok egy jó oldalt, bár fizetős, de megéri. Én is ott tanultam angolul, és letettem pár hónap alatt a középfokút. www.angoltanszek.hu
2009. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!