Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi az angol szövege az alábbi...

Mi az angol szövege az alábbi filmben a háttér zenének?

2013. okt. 21. 16:13
 1/3 Vree ***** válasza:

Nem tudom melyikre gondolsz.

Szerintem próbáld meg beírni a YouTube-be és a Google-be hogy "Raw Deal soundtrack", és beazonosítani hogy melyik számról van szó.

Ha megvan a dalszöveg, le is tudják majd fordítani neked.

2013. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a szám, ami a belinkelt videó részletben a háttérben egyfolytában szól, nincs rajta a hivatalos soundtrack listán, pont ezért kérdeztem. Ha a dalszövegből sikerülne 1-2 mondatot angolul kiírni, akkor talán meg lehetne találni a szám címét és előadóját a dalszöveg alapján. Ha vki jól beszél angolul, az biztos ért néhány mondatot belőle.
2013. okt. 21. 19:41
 3/3 Vree ***** válasza:

Hát nem könnyű.


A hallható sorokra rákerestem mindenféle kombinációban, de a Google nekem nem dob dalszöveg-találatot.


Az biztos hogy a refrén az "I love your love" és rengeteg "my love" van benne :p


De ettől eltekintve csak az alábbiakat vettem ki:


(he?) can make you fly (? fire?)

-érthetetlen-

eyes.


I love your love

Before (-nem világos-)


0:54

I know that you are meant for me

You can not (/can't) fight my love


1:19

...see my love

waiting for you

don't (-???-)

1:28

...your love did to us (???)...

2:05

...can't fight my love...


A többi túl halk vagy érthetetlen vagy belebeszélnek.


Látom sok helyen kiraktad, úgyhogy sok sikert.

2013. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!