Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek a spanyol...

Hogyan kezdjek a spanyol nyelv tanulásához?

Figyelt kérdés
Spanyolul szeretnék tanulni (önállóan, itthon). Hogyan kezdjek hozzá? Egyáltalán hogyan lehet nyelvet tanulni? Mik a lépések? Mivel kezdjek? Szó tanulással?

2013. okt. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


van 1 jó barátom az is bolondul a spanyolért! ha gondolod megkérdezhetem, hogy hogy csinálja és megírom neked! :)

2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh... előre is nagyon szépen köszönöm!!! :)
2013. okt. 23. 16:48
 3/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
77%

A könyvesboltban indíts. Ott veszel egy olyan könyvet, ami elkezdi az alapoknál, bemutatkozás, köszönés, tudod, mint bármely másik nyelvnél. Biztos több fajtát is találsz, válaszd, amelyik tetszik és ha lehet, hozzá füzetet megoldásokkal.

Aztán kell egy nyelvtankönyv is, és egy szótár. És elkezded.

2013. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

doulingo.com


Ha tudsz angolul, itt röhögve elkezdheted a spanyolt. Én olaszul kezdtem így és frissítem a franciám is. :)

2013. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul ez is jól jöhet:

[link]

2013. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!