Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2 hét múlva Angol középfokú...

2 hét múlva Angol középfokú dexamos szóbelim lesz Debrecenben, tanácsok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudna valaki írni egy két tanácsot, vagy történetet neki milyen volt. Izgulok... Ráadásul reggel 8.ra van időpontom.

2013. okt. 25. 21:03
 1/4 anonim válasza:
Úgy Hallottam h nagyon változékony vannak könnyűek meg nehezek is. Én realon voltam annó, vízszennyezés volt a talk-om,páromnak fejfájásról kellett beszélnie ahogy kivettem :) kérdések: manapsag mennyi zsebpénzt kellene adni a gyerekeknek? Mik az előnyei a taxinak? Vita: kertipartyk. Humanon ismimnek a királyi családokról kellett beszélnie, utana jó e mamival lakni? Mi volt a kedvenc nyaralása? Vita az iskolai uniformisok! Nem naon szolnak bele csak ha naon nem értik :D figyelni kell az elsonel a másik meséjére mert utána megkérdeznek téged h miről beszélt a másik meg h tetszett e?
2013. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nyáron volt a szóbelim,origóson voltam. Bementem,köszöntem.(2 nő volt bent,az egyik a vizsgáztató volt,a másik pedig csak jegyzetelt.) Nagyon kedves,aranyosak voltak,először magyarul elmondták gyorsan hogy mi hogy lesz. Először be kellett mutatkoznom,hobbijaim elmondani stb. Említettem hogy szeretek olvasni,és utána arról kérdezett hogy szerintem először elolvasni jobb a történetet és utána megnézni filmen vagy fordítva. Aztán mutatott két képet,az egyiket kiválasztottam,arról beszéltem.(a család volt a téma). Végül volt egy szituáció,ahol a vizsgáztatót kellett meggyőzni hogy menjen el az új fitneszterembe. :D

15/L

2013. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Real v human?
2013. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De nagyon nehéz volt ? :D Most ezt úgy értem, hogy ha esetleg nem jutna eszembe egy szó vagy valami ilyesmi akkor azért leharapják a fejem ?! :D

Meg ez általánok benyomás az egészről .. stb :)

2013. okt. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!