Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szobeli emelt angol erettsegi...

Szobeli emelt angol erettsegi hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Tudom a temakat, tudom hogy mi a menete, az erdekelne, hogy ugyan ugy mint kozepen, bent ul egy csomo tanar? Es ugy mint kozepen, meg elotte megnezhetek valakit ahogy erettsegizik, majd en kovetkezek es engem is megneznek? Koszi a valaszokat elore is!
2013. okt. 31. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lényegében igen, csak a nehézségi fok másabb benne.
2013. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nyelvérettségin nincs felkészülési idő, így emelt esetében nem ülsz bent, amíg más felel, így ezt nem hallod. Behívnak, amikor te jössz, bemész, egyedül vagy, ott van kb. 3 tanár (mivel más tárgy tanárainak nem kell ott ülni, ugyanis csak ebből a tárgyból vizsgáznak az adott teremben), mindegyik beszéli a nyelvet, úgyhogy bármelyik kérdezhet (nekem tavaly a német emelten mind a hárman kérdezgettek, csak más-más feladatnál). Ahogyan te sem hallgatsz végig mást, téged sem hallgatnak végig. :)
2013. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!