Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez a szöveg mit jelent?...

Ez a szöveg mit jelent? Franciául van?

Figyelt kérdés

Egy online rendelésnél írja ki mikor rákattintok egy gombra hogy nyomon tudjam követni a csomagot

Suivre un colis

Avec le suivi, votre colis est unique. A l'aide du numéro inscrit sur la preuve de dépôt (sous le code à barres), vous êtes informé de l'état de votre envoi dans le réseau postal.

Vous pouvez consulter le suivi de votre colis pendant 30 jours après son envoi. Sur "Mon espace personnel", vous pouvez accéder à un suivi durant 90 jours après l’envoi.


2013. nov. 2. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. azt jelenti, hogy a vonalkód alatt szereplő szám segítségével nyomon tudod követni a rendelt csomag útját 30 napig. Ha van olyan kitölteni való kocka, hogy "személyes adataim", (mon espace personnel), akkor 90 nqpon keresztül láthatod - ha addig nem érkezett volna meg -, hogy éppen hol található a csomag.
2013. nov. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, sajnos hiába írom be azt az 5 számjegyű számot a vonlakód alatt azt írja ki hogy kevés olyan 13 karakterest kell beírni erre beírom a tracking list számot ami 13 karakter de ezt írja ki

Aucun colis ne correspond à vos critères de recherche. Veuillez vérifier la saisie de votre n° de colis et qu´il a été envoyé il y a moins de 30 jours

tehát nem felel meg vmi olyasmi

2013. nov. 5. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Aucun colis ne correspond à vos critères de recherche. Veuillez vérifier la saisie de votre n° de colis et qu´il a été envoyé il y a moins de 30 jours.


Azalatt a csomagszám alatt, amit megadtál, nem létezik semmilyen küldemény. Ellenőrizd, hogy helyesen írad-e be a kódszámot, és hogy olyan csomagra vonatkozik-e, amely 30 napnál nem korábban, de nem is későbben lett elküldve.


Nem cserélted fel a számokat? (Velem már előfordult...):-)

Biztos vagy benne, hogy már feladták a rendelésedet? Mikor küldted el?

2013. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
29.-én rendeltem meg a terméket 30.-án feladták Franciaországban továbbá azt írja hogy Franciország területén 1-2 nap egyéb országokban 10 nap mire kiszállítják. A colissimo oldalán nyomonkövethető a csomag útja de csak Franciorszégban. NOs megad egy 13 jegyű számot amire ha rákkantittok akkor automatikusoan átírányít a colissimo oldalára és bemásolja a számot , leokézom és akkor írja ki franciául hogy nem jó nem helyesen írtam be. Arra gondolok hogy még most kezdik postázni és azért nem látok semmitse, hát bízom benne hogy rendben zajlik minden.
2013. nov. 5. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lettem én is, hogy mi lehet a hézag... Megtennéd, hogy szólsz, ha megkaptad?

Remélem, minden jól megy majd!

2013. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze szólok de lassan kezdek aggódni...
2013. nov. 8. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!