Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a jó nyelvvizsga...

Melyik a jó nyelvvizsga párosítás?

Figyelt kérdés
Ugye a szóbelit meg az írásbelit nem muszáj egy helyen csinálni. Az iskolámban vannak nyelvvizsga-felkészítő óráim (telc-re), így a külön tanárnál is arra gyakorlunk. Ugye ott nem lehet szótárat használni, a szókincsem meg elég alacsony szinten van, nyelvtanom sem a legjobb, beszélni sem tudok (vagy sokszor inkább nem merek, mert úgy gondolom, hogy rossz lenne, amit mondanék). De ezek mind fejleszthetők, de tavaszig kéne felkészülnöm. Szerintetek nekem melyik nyelvvizsga fajta érné meg? Nektek melyik volt a jó és miért? Hogy készültetek?

2013. nov. 10. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
euroexam. lehet szótárt használni :) nekem pozitív volt, kedves volt mindenki, és nem volt nehéz egyik feladat sem túlságosan
2013. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Utánaolvastam, lehet, hogy jobb választás lenne nekem. Ja és azokat kifelejtettem, hogy középszintű angolt szeretnék letenni, és a hallott szöveget sem értem mindig.
2013. nov. 10. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A magnó a TELC-en a legkönnyebb pedig.
2013. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt csak általánosságban mondtam, hogy nem értem a hallott szöveget. A TELC-es hallgatással csak az a bajom, hogy némelyik hosszú és nem tudok odafigyelni annyi ideig, megunom.. Mivel a szókincsem kevés, így van, hogy azt sem értem.
2013. nov. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!