Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon nehéz megtanulni?

Nagyon nehéz megtanulni?

Figyelt kérdés
Gondoltam tanulok oroszul, mert felajánlották, hogy fel lehet venni 3. nyelvnek, és elgondolkodtam rajta, hogy milyen lenne, nagyon nehéz?? Azt mondta a tanárom, hogy 2 év alatt már egy nyelvizsgát is meg lehet csionálni...

2013. nov. 13. 17:36
 1/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Meg.

Nem nagyon nehéz. Nekem a kedvenc nyelvem, a legjobb fordulatokkal, a legkedvesebb dumákkal, kicsinyítőképzőkkel, a legjobb közmondásokkal.

2013. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem nehéz nyelv. Ha ingyen van mindenképp fedd fel!
2013. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kóstolj bele
2013. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőséged akkor tanulj oroszul! Én is azon a véleményen vagyok, hogy nem nehéz az orosz nyelv. Én pl. könnyebben tanulom az oroszt, mint az angolt, pedig az angol már lassan 7. éve első nyelvem. Az orosz pedig nálam is a 3. nyelv, amit felvettem.

Sok szerencsét a tanulásához!! :-)

2013. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdemes megtanulni, főleg ha érdekel a nyelv.
2013. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!