Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul esszét kell írnom a...

Angolul esszét kell írnom a legemlékezetesebb sporteseményről, miről/melyikről írjak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon a sportban egyáltalán, és igazából csak abban kéne segítség, miről írjak, hogy jól sikerüljön.. ugyanis ez a nyelvvizsgára is kell.


Szempontok:

- kb. 200 szó

- tartalmaznia kell a válaszokat a "WWWWWH questions" -ökre : Who, What, When, Where, Why, and How - Ki, Mit, Mikor, Hol, Miért, Hogyan?

- meg kell jelölni a forrásokat


Ha valakinek van valami jó ötlete, akkor nagyon megköszönném, ha leírná. Teljesen tanácstalan vagyok.. :(



2013. nov. 17. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a híres 6:3-as Magyarorország-Anglia focimeccsről esetleg. Vagy a müncheni olimpiáról.
2013. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem a nyelvvizsgára kell? :D mert én ott úgy oldottam meg (nem szarakodtam azzal, h megírjam a tételt, ott agyból nyomtam), hogy mondtam, hogy nem nagyon veszek részt sporteseményeken, ugyanis a településen nincs annyi lehetőség, illetve, hogy a suli sportcsarnokában rewndszeresen rendeznek diákolimpiákat, mindenféle kupát, versenyeket, és tesik helyett azokat szoktuk megnézni, szurkolunk a sulinak, meg ilyenek ^^
2013. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül a magyar-angol 6:3-asról írtam. És de nyelvvizsgára kell! :) Nulladikban vagyok, van négy angol tanárunk, és a májusi nyelvvizsgáig tanáronként leosztva, esszéket, fogalmazásokat (meg majd leveleket írunk).
2013. nov. 20. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!