Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Írtam 7 mondatot a sportról....

Írtam 7 mondatot a sportról. Valaki leellenőrizné nekem, hogy van-e benne hiba?

Figyelt kérdés

As for me,there is a lot of advantage in doing sports. Workout can makes people satified and balanced. They get the wanted weight and this way people may become confident and happy.

I used to dance,but unfortunately,today I haven't got so much leisure. When I arrive home from school araund at 6 o'clock,I alwys very tired.I often feel that who has been running araund the class all day.(ez így jó?????) To be honest,I didn't.I just sat until my lessons ended.

So I think nowadays most of people haven't got time to do some exercise or eat healthy.


2013. nov. 21. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hibásan írt szavak: satisfied ,around, de szerintem nyelvtanilag sem helyes mindenhol!
2013. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt felmondanom kell,szóval nem olyan vészes ha csak én látom a helyesírási hibákat :D

de a nyelvtanban nem vagyok biztos!

2013. nov. 21. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem: there are a lot of adventages. Nincs olyan, hogy "can makes". Olyan szintén nincs, hogy "I always very tired"

I often feel that who has been running araund the class all day. To be honest,I didn't. Ez így nagyon nem okés.. Nem tudom, hogy lehetne a legszebben mondani, de így biztosan nem jó. Talán I feel like a person who has been running all day. To be honest, I haven't.

2013. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és manapság nemigazán használják a haven't gotot. Inkább don't have.
2013. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És tagadó mondatban ne nagyon használd a some-ot. Anyvel tagadunk.
2013. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

As for me, there are lots of advantage in playing sports. Workout can make people satisfied and balanced and help them to reach the weight they want and so they become confident and happy.

I used to dance a while ago but, unfortunately, today I haven't got so much leisure time. When I arrive home from school around 6 o'clock, I always feel very tired. I often feel like I had been running around the class all day long. To be honest, I hadn't. I am just sitting in the bench until my classes end.

So, I think nowadays most people haven't got time to do some exercise and eat healthy food.

2013. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!