Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik alapfokú nyelvvizsga a...

Melyik alapfokú nyelvvizsga a legkönnyebb szerintetek? Angol, német

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindegyikhez kell tanulni, nekem van középfokum rigó utcai, de a többit nem ismerem, viszont a férjemnek (végre már) le kéne tenni az alapot, hogy megkapja a diplomát. esetleg egy-két szóban ha van időtök indokoljátok, hogy miért azt tartjátok a legegyszerűbbnek...köszi
2013. dec. 27. 16:49
1 2
 11/20 anonim válasza:
Bocsánat, nem szóismeret, hanem szókincs.
2013. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet még mindig nem voltam érthető, akkor elnézést. TEhát nem, nem célunk hogy elismert legyen, nem akar külföldiül beszélni:)Az a cél hogy könnyen letehető legyen:).2 kisgyerek mellett főmunkahellyel, mellékállások sokasága mellett nem is akarja letenni a nyelvvizsgát, én akarom rávenni, hogyha már végigjárta a fősulit, akkor ne hagyja veszni a diplomát. Remélem így már érhető voltam, konkrét nyelvvizsga típusok után érdeklődnék :)
2013. dec. 27. 23:03
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek megsérteni, de míg itt kérdezgetsz, olvasgatod a válaszokat, addig már egy csomót gondolkozhattál volna azon, hogy hogyan segíts a férjednek (hisz van egy középfokúd), vagy ha éppen melletted van és van egy kis időd, akkor akár segíthettél volna is neki.


Mondom ezt azért, mert az alapfokú az olyan egyszerű, hogy kis tanulási idő is sokat jelent egy ilyen vizsga esetében. De ezzel a hozzáállással nem érdemes elmenni nyelvvizsgára, 2 gyerek ide vagy oda.


A vizsgák nem annyira térnek el egymástól nehézségileg, maximum egy kicsit mások. Ha létezik egynyelvű vizsga alapfokúból, akkor arra én nem mennék, de amúgy viszont szinte teljesen mindegy, hogy melyik vizsgát választja.


Megtanulhatja az 1000 leggyakrabban használt szó főbb, legegyszerűbb jelentéseit, de ezzel nincs előrébb. Egyszerűen nem tudod kiszámítani, hogy mi fog jönni alapfokon.


Tehát én azt mondanám, hogy senki nem fog tudni segíteni neked. Nem ússza meg a férjed a tanulást, ha biztosan átszeretne menni azon a vizsgán. Kitartást, jó tanulást, sok sikert.

2013. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*át szeretne
2013. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni mindkettőt.
2013. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.Szerintem is én fogom felkészíteni ha tudom,és ha sikerül rávennem.
2013. dec. 28. 09:19
 17/20 A kérdező kommentje:
igen, valóban kicsi az esély, hogy leteszi :(
2013. dec. 28. 09:22
 18/20 anonim ***** válasza:

Nade vlmilyen nyelvet suliban (vlmikor) csak tanult

(Vagy miből érettségizett?)

2015. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Menjen eszperantora

Hátha az könnyebb

2015. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mehet akár oroszból is Menjen tanfolyamra (pl Katedra)

Úgy biztos meg tudná tanulni

2015. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!