Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nekem angol könyveket...

Alexandra2013 kérdése:

Tudnátok nekem angol könyveket, filmeket ajánlani? 15/L A többi lent ---

Figyelt kérdés
Szóval így szeretném fejleszteni a tudásomat angolból, vagy legalábbis igy szeretném nem elfelejteni amit már idáig megtanultam.. Közép szinten vagyok, könyvet már régebben is olvastam angolul, mint a twist oliver, filmet is néztem már, de nehéz olyat találni ami elég könnyű. És jó lenne filmnél magyar feliratos. Ha tudtok linket is küldhettek, előre is köszönök mindent :)

#könyv #nyelvtanulás #angol #angol nyelvű filmek
2013. dec. 29. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sorozatok? Én azokat nézem angolul, könnyen elérhetőek magyar felirattal eredeti nyelven, és legalább van belőlük bőven :)
2013. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Matt Ruff: Bad Monkeys

[link]

2013. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hannah Montana! <3

Angolul+angol felirattal! Nezd meg az ossszes reszt min 2x. Kozben tanulj meg tancolni es enekelni XD

A magyart hanyagold mert altalaban a forditasok nem jok, es akkor most enyhen fogalmaztam, es igy fejlodik a beszed megertese, nem ugy mint mikor latod mirol van szo.. :D

2013. dec. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es ne csak a sorozatot, van Hannah Montana film is! <3
2013. dec. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!