Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki tud angolul tudna...

Valaki aki tud angolul tudna segíteni? Miről beszélnek ebben a videóban?

Figyelt kérdés

Előre szólok Justin Bieber van benne, ugyhogy aki utálja, vagy hasonló az tartsa meg a véleményét, mert ezt a kérdést már feltettem egy másik kategóriában is, de egy hasznos választ sem kaptam.

Itt viszont hátha van egy angolul beszélő anyuka, agy kamasz aki tud segíteni.


http://www.youtube.com/watch?v=rjVrbYQLknk


A segítséget előre is köszönöm!



2013. dec. 29. 15:31
 1/2 anonim válasza:
A legelején közli a humorista, hogy egy különleges embert fog felhívni a színpadra, Justin Biebert. A közönség őrjöng, a humorista pedig azt mondja, hogy "esküszöm, nem egy ki*****tt hologram [tényleg ő az]". Aztán azt mondja, hogy két okból hívta fel őt a színpadra, egyrészt azért mert Justin szerette volna üdvözölni a jelenlevőket, másrészt pedig azért, mert Justin ruházata a világon a legnevetségesebb. Ezután az egész műsort arra építi fel, hogy kicikizi az öltözetét, közben pedig jó sokat káromkodik. Először megkérdezi tőle, hogy mit hord a pulóvere alatt. "Egy bőrből készült atléta? Jó ég, hát ki hordana ilyet, ha nem a ki*****tt Justin Bieber?" Majd így folytatja: "a kedvencem ez a rész, itt egy csomó hely van [arra céloz, hogy a nadrágja mennyire bő], ezzel azt kommunikálod az emberek felé, hogy 'hé, fogalmad sincs róla, hogy hol van a pöcköm, bárhol lehet, még az is lehet, hogy benned van'" Utána pedig az órára tér át: "nagyon fasza óra, ilyen órák miatt embereket ölnek meg, nekem csak úgy lenne ilyen órám, ha bedobnék egy dolcsit az automatába, és azzal a karommal kiszedném [itt arra gondol, hogy Justin órája elképesztően drága, és ő csak valami gagyi másolatot engedhetne meg magának, de az eredetit semmiképp]." Azután megkérdezi, hogy "hé, ez mi, térdvédő?". Justin pedig kb. azt mondja, hogy "nem, csak állatira menő". Végül pedig a pulóverre tér át: "hé, ez nem az a pulcsi, amiről beszéltem az előbb [valószínűleg arra utal, hogy korábban volt egy-két humoros megjegyzése az olyan pulcsikra, amiknek az elején szám van, és úgy néznek ki, mint egy mez], nézzük mi van a hátulján, nincsen név, ez azt jelenti, hogy csak saját magát b****a." Justin viszont szót kér: "és a r*******at". A humorista: "igen, és a r*******at, a pöckét meg valahol itt találjátok [itt rámutat a bő gatyára]". Utána már nincsen semmi lényeges, Justin elköszön, és megkéri a közönséget, hogy tapsolják meg a humoristát.
2013. dec. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy így végig leírtad! ment a zöld kéz!
2013. dec. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!