Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsben mennyire beszélnek...

Bécsben mennyire beszélnek angolul?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég sokan.
2013. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Inkább németül :D
2013. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Öcsém úgy él kint 3 éve hogy csak angolul beszél, na persze egy alap német ragadt rá de ha valahol elakad akkor átvált angolra. Egy átlag Spar pénztáros nem fog angolul beszélgetni veled, de éttermekben, taxikban, hivatalokban, jegypénztárakban megértik.

Nekem anno vállalkozóim volt kint és akkor kérésre lehetett angolul is ügyeket intézni.

2013. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és inkább a fiatalabbak 35 év alattiak beszélnek angolul, a 20 év körüliek már nagy százalékban.
2013. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát tavaly voltam tanfolyamon és ott volt egy srác aki 7 éve élt kint, orvosként dolgozik, angolul perfektül tudott, német viszont 7 év kint lét után is csak b1/2-es szinten ragadt rá, ami szerintem durva. Magyarul végig csak angolul kommunikálhatott, 95%ban.
2014. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!