Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítanád ezt az angol...

Hogy fordítanád ezt az angol mondatot?

Figyelt kérdés

Luck is something I've got plenty of thanks to getting an idiot like you who did half the dirty work instead of me and my family, and even got me out of this mess.


Köszi.


2013. dec. 31. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerencsém az van bőven, hála neked, aki vagy olyan hülye, hogy a piszkos munka felét megcsináltad helyettem és a családom helyett, és még ebből a sz@rból is kirángattál.
2013. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szerencse olyasmi amiben bővelkedem, annak köszönhetően, hogy szereztem egy ilyen idiótát mint te, aki elvégezte a piszkos munkát helyettem és a családom helyett és még ebből a szarból is kirángatott.
2014. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!