Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelveken beszélsz és...

Milyen nyelveken beszélsz és milyen szinten? Nyelvvizsgád is van?

Figyelt kérdés
És mióta tanulod az adott nyelvet + heti hány órában ?
2009. nov. 29. 07:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Angolból most fogok középfokú nyelvvizsgát tenni, 6 év tanulás után. Már nem tanulom másfél éve rendszeresen, csak hébe-hóba.

Héberül is 6 évig tanultam, alapfokon vagyok, bár 3 évig nem volt jó tanárom, szinte csak az ABC-t vettük végig. Már ezt sem tanulom.

Latinul már másfél éve tanulok, heti 4 órában. Talán most vagyok alapfokon.

Németül pedig szeptemberben kezdtem el, heti 3 órában.

2009. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

10 éve tanulok angolt, kb 7 év után letettem egy középfokút.

Tavaly kezdtem franciát, heti 3-4 órában, 2 év múlva lesz abból középfokú:)

Németül most kezdtem, heti egy óra, de abból nem akarok nyelvvizsgát egyelőre, iszonyat nehéz:D

2009. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

2 év tanulás után angol középfokú megvan, most jövőre tervezem a felsőfokút

németet tanulok most, azt majd később szeretném, ha lesz időm rá (mármint a középfokút).

tervezem még a spanyolt, de lehet hogy abból inkább orosz lesz.

2009. nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

német középfok- ált.isk. óta

latin nemtomhányadikfok- de ambícíózus vagyok ebben a nyelvben. Általában egy 5 év mire le lehet rakni a középfokút, mert sok szöveget kell gyakorolni...

2009. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Angolul beszélek gyk anyanyelvi szinten, másfél éve tettem BME középfokot 91%-al és érettségit 98%-al , márciusban megyek anyanyelvi vizsgára hogy papírom is legyen róla :)
2009. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag 12 éve tanulom a németet, de úgy 8. osztályig csak vicc a szintjén. nyelvvizsgám nincs, de idén érettségizek belőle emelt szinten + két másik tárgyból is németül (középszinten) így elvileg meglesz a felső fokú c típusú nyelvvizsgám. angolból se ártana egy középfokú, de arra még rá kell szánjam magam.
2009. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Angolul 8 éve kezdtem el tanulni, franciául 6, nemsokára felsőfokra megyek belőle. Meg spanyolul tanultam 8 hónapig, de most újra szeretném kezdeni.
2010. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

angol felsőfok.latint 3 éve taulok,spanyolt meg 1 éve.

19/L

2010. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
10 évig tanultam németet iskolában, most van egy középfokő nyelvvizsgám. suliban tanulok franciát, 2 éve, nagoyn jó tanárom van, középszinten vagyok, a szókincsemet kell böviteni. anglul 5 évig tanultam magántanárnál, nyelvtani hiányosságaim vannak, de középszinten vagyok
2010. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Latint azt hol lehet tanulni ?
2010. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!