Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Három éve még letettem egy...

Három éve még letettem egy középfokú nyelvvizsgát, de azóta alig használtam az angolt. Viszont most szeretném újra elkezdeni tanulni. Milyen nyelvtanfolyamra menjek?

Figyelt kérdés

Középhaladó, haladó, vagy B2 nyelvvizsga felkészítő?


Célom a TOEFL tanfolyam + nyelvvizsga elvégzése jövő nyáron, de addig fel akarnám hozni magam egy jó szintre.


Amúgy nyáron tervezném a nyelvtanulás újrakezdését (mármint a nyelviskolában, addig persze itthon kupálgatom magamat)


2014. jan. 8. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyanra, amilyenre megfelelőnek érzed magad!
2014. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nekem meglenne a középfokúm, én az biztos hogy könyveket olvasnék ezerrel a helyedben..
2014. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy a 'bonyolultabb' igeidők kb nullára került, azt teljesen újra kéne tanulnom (az ilyen continues, perfect meg ezek)


szókincs és a többi olyan nyelvvizsga felkészítő előtti szint, tehát azért bőven alapfok fölött

2014. jan. 9. 19:02
 4/4 A kérdező kommentje:
illetve a szókincs általában a felismerésben van helyén (tehát érteni értek középszinten angolul, tudni nem tudok :DD; kifejezni magam szóban, írásban)
2014. jan. 9. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!