Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mandarin nyelv tanulása hogyan?

Mandarin nyelv tanulása hogyan?

Figyelt kérdés
Nem találok túl sok anyagot a tanuláshoz,olyat főleg nem ami összetett és tartalmazza egyben a nyelvtant és minden egyebet, maximum olyat ami angolul íródott:) A másik pedig, hogy olyan oldalt sem találtam még ahol azt is mutatják, hogy az írásjelek vonalait milyen sorrendben kell "megrajzolni". Tudomásom szerint az sem mindegy. Vagy de?
2014. jan. 12. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Angolt már pedig érdemes tudnod, hogyha autodidakta módon szeretnél mandarin nyelven tanulni. Megvan a prioritási sorrend. Angol felsőfok, utána érdemes elkezdeni a mandarint. Szerintem.
2014. jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam,hogy nem tudok angolul:)csak nem felsőfokon épp.A prioritás,hát nem tudom..van erre szabály,hogy milyen nyelvet tanulhat az ember?:)
2014. jan. 12. 13:05
 3/5 A kérdező kommentje:
most angol oldalakat nézek,lényegesen több minden van..csak azért mégis könnyebb lett volna,ha minden magyarul van:)
2014. jan. 12. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a prioritási sorrend nem azt mondja meg, hogy mit lehet tanulni, hanem hogy mi a fontosabb.
2014. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] mutatja a vonássorrendet :)
2014. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!