Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc hivatalos levélben mi az...

Telc hivatalos levélben mi az a Re/Ref? (lent)

Figyelt kérdés
Vasárnap megyek középfokra, már rengeteg mintalevelet megírtam, de most nézegettem a Telc oldalán mintaleveleket, mindegyikben volt egy olyan rész, hogy: Re:Festival/Application, amit én nem tanultam bele, a tanárom elfogadta, szó se volt róla. Mi az, és mennyire számít?

2014. jan. 17. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reference. Kb. hogy mi kapcsán írsz. Nem egy nagy szám, kb. bármi jó ide csak legyen tömör és fedja a témát.
2014. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Általában a bal felső sarokban van hogy tudják hogy mire reagálsz. Üzleti, hivatalos leveleknél a levél azonosító száma, mert van nekik, de pl. téma címe is lehet, vagy mindkettő, szá és téma cím is:

Re : "Changing horses" BL-2847-14

2014. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És nagy gáz ha nem írom bele? :D Mert pl angoltanárom azt mondja nem hallott ilyenről és szerinte nem kell.
2014. jan. 17. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Számos üzleti levelezés során üzletfeleim és mi is használtunk referenciaszámot, persze semmi se muszály.
2014. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyilván, de a gyakorló könyv mintaleveleiben sincs ilyenről szó, csaka honlapon lévő mintalevelekben. De köszönöm a válaszod! :)
2014. jan. 17. 17:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden feladat vegen ott van, hogy miket kell beleirni es tobbnyire ott van a reference line. Olvasd el rendesen a feladatot es meglatod, hogy kell-e. Sok sikert, en is vasarnap megyek.
2014. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az egyik fénymásoltban megtaláltam, de a könyveben nincs, köszönöm a választ :) Sok sikert!
2014. jan. 18. 14:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Na megnéztem jobban, ott van az a könyvben is, furcsállom, hogy a tanárnőm nem tudott róla, akkor ha holnap is ott lesz, bele fogom írni.
2014. jan. 18. 14:58
 9/11 anonim válasza:
Énis holnap megyek nyelvvizsgázni,azt nem tudnád megmondani,hogy hivatalos e-mailt hogy kell címezni?:)
2014. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem volt benne e-mail, az application letter-t írtam és tettem bele reference line-t is :) Neked hány x-es lett?
2014. jan. 19. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!