Szandy :) kérdése:

Angol nyelvtanulás?

Figyelt kérdés
Most egy naggyon erős középszinten állok,de májusra szeretnék többet tudni és fejlődni.Tudtok ajánlani olyan nyelvtanulásai segítséget(neten),amely segít ezt lehetővé tenni?Olyan valamire gondoltam,amikben pl a tananyag "leckékre" van bontva

2014. jan. 21. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha felsőfokra készülsz akkor felejtsd el a "tananyagot". Ott lehet bármiről bármi. Én most decemberben csináltam.


Ami sokat segített, hogy volt akivel legalább hetente két alkalommal 2 órát tudtam angolul beszélni, rengeteg videót és filmet néztem (ajánlom figyelmedbe a youtuber-eket). Persze ez a szokásos maszlag...


Ha valami kézzelfoghatóbbat akarsz, akkor tudom a következőket javasolni:


- Exam Fright Killer könyv (célirányosan nyelvvizsga témák magas szinten megfogalmazva, viták egy-egy téma mellett és ellen kidolgozott érvekkel)

- www.ted.com Az itt lévő beszédek nekem a mai napig sokat segítenek. :) Érdemes hallgatni őket, sokhoz van magyar felirat, de szerencsére a legtöbbhez csak angol.

2014. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!