Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud már konkrétat a...

Valaki tud már konkrétat a diplomamentő nyelv-programról? Hasonló lesz, mint a TÁMOP-os?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne, akik részt akarnak venni az ingyenes nyelvi képzésen, és már tudnak valami infókat a munkaügyi központtól, vagy nyelviskolától. Pl. hogy hogyan lesz majd konkrétan a jelentkezés? Mint a TÁMOP-nál... hogy regisztrálni kell előre, majd lesben állni, hogy mikor indul valami, és időben feljelentkezz? (Mert az ismerősöknek szólnak előre.) Bármi infó érdekel. (Az általános dolgokat olvastam neten.)

#TÁMOP #diplomamentő #nyelvprogram #ingyen nyelvtanfolyam
2014. jan. 23. 12:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Még semmi konkrét nincs.. csak a hír,hogy lesz iylen
2014. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 webnyelv ***** válasza:
68%

Eddig a támopos képzéseken csak fényképeket kellett készíteni órákon a csoportról, bizonyítva, hogy az óra megvolt.

A jövőben valószínű videofelvételt is készíteni kell az óráról és fel kell tölteni a youtube-ra, vagy akár élőben közvetíteni neten keresztül az órát. A kérdés, hogy az operatőrt a nyelviskolának kell-e biztosítania, vagy máshogy oldják meg.

Ez a tendencia.

Valószínű lesz még minden tanuló számára minden órára egy külön nyilatkozat, amit alá kell írnia a tanulónak és a tanárnak is, és tanúként egy másik tanulónak is. hetente valószínű még külön egy papírt alá kell majd írni minden tanulónak külön, amit a tanulókon és a tanáron kívül a megbízónak és még két hivatalos személynek is alá kell írnia. Az aláírásokról is valószínűleg videofelvételt kell majd készíteni. De hogy még hitelesebb legyen, azt is fel kell venni videóra, ahogy a videofelvétel készül. A videofelvételhez két tanulónak és a tanárnak is csatolnia kell digitális hangaláírását, és ezt el kell küldeni a megbízónak és a TÁMOP-nak is. A kurzus végén a videofelvételeket fel kell venni egy DVD-re, a DVD-hez egy nyilatkozatot kell mellékelni, hogy a felvételek valóban az órákon készültek, és ezt az összes tanulónak, a tanárnak és két hivatalos személynek is alá kell majd írnia.

2014. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
webnyelv nem ez volt a kérdés.
2014. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 webnyelv ***** válasza:
100%
Remélem, nem pusztul bele senki a nagyon haszontalan válaszomba. Esetleg feljelenthetsz a bíróságon, ha ez most annyira zavar. Egyébként magamtól is tudtam, hogy nem ez volt a kérdést, kár volt külön felhívni erre a figyelmem. Remélem, most nagyon boldog vagy, hogy fején találtad az igazságot és te győztél. De akinek van egy kis humorérzéke, megérti, amit írtam. Arra is akartam vele utalni, hogy a bürokrácia és a papírmunka útvesztői végtelenek, így elképzelhető, hogy sokat kell várni a program elindulására.
2014. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
haha baromi nagyot kacagtam..és a kérdező is bízom benne!
2014. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 webnyelv ***** válasza:

Én is viccnek szántam.


Remélem, azért a kérdező nem haragszik. Szóval szerintem várni kell a konkrétumokkal.


Bár nem értem, miért kell felhívni a figyelmet, ha valaki nem a kérdésre válaszol. Sok ilyen van ezen az oldalon. Én igyekszem a kérdésre válaszolni mindig. Ez a válaszom talán határeset volt kivételesen.

2014. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
ez a kérdés engem is nagyon érdekel. Szeretnék majd mindenképp jelentkezni. Én csak annyit tudok hogy a megyeszékhelyeken lesz, korkikötés nincs..stb. tehát ilyen általános dolgok. Az érdekelne majd hogy hol lehet jelentkezni. Ha tudtok valamit tájékoztassatok! :)
2014. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy nem csak megyeszékhelyeken lesz.
2014. febr. 5. 12:46
 9/39 A kérdező kommentje:

Közben lett honlap is, akit érdekel:

www.diplomamentő.hu

Mondjuk, van ott e-mail cím is megadva, de természetesen nem válaszolnak a levélre.

A munkaügyi központ semmit sem tud, csak amit neten olvasni.

Nyelviskolák: a nagyobbak elvileg már hirdetik, de nem tudnak pontosat, mert nem tudni, hogy hogyan lesz az eloszlás a megyeszékhelyek és a vidék között.

És akkor egy hónap sincs a jelentkezésig.


Ha valaki megtudott valamit, kérem, írjon :)

2014. febr. 6. 09:45
 10/39 anonim válasza:
En is szeretnek jelentkezni,de nekem mar meg van a szobelim es nincs sok kedvem ujra megcsinalni. Mar kineztem egy nyelvizsgat az irasbeli megirasara. Nem tudom meg,hogy milyen intezmenyek jelentkeznek erre. Ti errol tudtok vmit?
2014. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!