Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az olaszt vagy a spanyolt éri...

Az olaszt vagy a spanyolt éri meg jobban tanulni, ha később tanítani szeretném? Ti ha tanulnátok, melyik nyelvet választanátok?

Figyelt kérdés
Olasz tanár elég sok van. Spanyol kevesebb. Ugyanakkor nem tudom melyik nyelvre van nagyobb kereslet.

2014. jan. 28. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Iskolában szeretnél tanítani vagy nyelviskolában? Melyik városban?

Megnézed, hogy a városodban van-e olyan iskola, ahol ilyen nyelveket tanítanak, esetleg kéttannyelvű. Megnézed a városod nyelviskoláit a neten, hogy melyik nyelvet lehet több helyen tanulni.

Ebből már kiderül, hogy melyik a népszerűbb.

Nekem egyébként a spanyol tetszik jobban :)

2014. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én spanyolt választanám.


Azt, hogy melyiket éri meg tanítani nem tudom, viszont spanyolul sokkal több helyen beszélnek és úgy gondolom, hogy azzal a nyelvvel jobban lehet boldogulni, nagyobb rá a kereslet.


Ha pedig máshogy alakul az életed, mint ahogy tervezed, a spanyol nyelvvel szerintem többet érsz.

2014. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 webnyelv ***** válasza:
Szerintem itt Magyarországon relatíve nagyobb a kereslet az olasz nyelv iránt. Olasz cég több van, többen tanulják az olaszt.
2014. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!