Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék elkezdeni koreait...

Hol tudnék elkezdeni koreait tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy online, hol tudnék, ha csak kezdő szinten is, de elkezdeni koreait tanulni? Sokat kerestem, de sehol nem találtam rendes oldalt. Előre is köszönöm a válaszaitok!

2014. febr. 4. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Youtube-n pedig a kiejtést.

2014. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bár valami magyar oldalnak jobban örültem volna, mert angolból nem annyira vagyok jó. :) De tényleg nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2014. febr. 4. 17:58
 3/4 Pankka válasza:

En angolul tanulom a koreait, mivel angliaban elek nem esik nehezemre, de ezt a linket egy baratnomtol kaptam, es azt kell hogy mondjam, elismeresem az ironak.


[link]

2014. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lara84 válasza:
Én nem online-t tudok, de ha esetleg budapesti vagy tudok olyan helyet, ahol 20 ezer egy 14 hetes nyelvtanfolyam, anyanyelvi tanároktól. ha érdekel, irj privátot, elküldöm :D
2014. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!