Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Beszél valaki itt törökül, és...

Beszél valaki itt törökül, és ha igen esetleg lefordítana nekem egy magyar mondatot törökre?

Figyelt kérdés

"Az a lány akarok lenni, akit félsz elveszíteni, a lány, aki nélkül nem tudsz élni. A lány, akire mindig gondolsz, és akit örökké szeretni fogsz."

Hálás lennék érte :)



2014. febr. 8. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kaybetmek istemediğin, onsuz yaşayamadığın kız olmayı istiyorum. Hep düşündüğün, sonsuza kadar seveceğin kız.


Jó tanács: a nem-muszlim lányoknak udvarló törökökök nagy szélhámosok.

Az igazi, jóravaló törökök szóba sem állnak európai lányokkal.

2014. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és a jó tanácsot is. Hát ez most kicsit elszomorított. Vigyázok akkor vele. Köszönöm még egyszet.
2014. febr. 10. 20:43
 3/3 anonim válasza:
100%
Örülök, hogy már előttem lefordították neked! Bár tudom ezt még 2014-ben írtad. De remélem nem írtad meg anna a fiúnak ezt az üzenetet, mert ahhoz nagyon kikell ismerned. Tudnod kell, hogy ő mégis csak egy másik kultúrából jött. Én a saját hibáimból merítek és nem kívánom neked se. Nem azt mondom, hogy ne tarts a muszlimokkal kapcsolatot, de nagyon vigyázz velük.
2018. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!