Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez németül (lent)?

Hogy van ez németül (lent)?

Figyelt kérdés

Gyakran esik. Én szeretem az esőt. Charlie Chaplin is azt mondta, hogy "Szeretek esőben sétálni, mert ilyenkor nem látszik, hogy sìrok."


Szeretek olvasni. Most Inge Scholl Die Weiße Rose című könyvet olvasok. Tudok is belőle egy idézetet, elmondhatom?


Szeretem az irodalmat. Meg is tanultam egy verset németül, elmondhatom?



2014. febr. 20. 18:34
 1/3 A kérdező kommentje:

És ezek? :


Vicces, erről a témakörröl egy Tankcsapda szàm jutott az eszembe, a Köszönet doktor! Ebből is az a rész, hogy:

" Azt mondta az orvos

Ha a szíved fáj is néha

Adj rá hangerőt

És jobban leszel a rocktól

Nem a szesztől, nem is a drogtól

De a gitártól meg a dobtól

Végül tényleg jobban lettem

Köszönet doktor!"


Én nem szoktam orvoshoz járni, ha beteg vagyok, egyszerűen otthon maradok. Ilyenkor anya írja az igazolást. De ha mennék orvoshoz, akkor így zajlana: ...

Én nem szedek semmijen gyógyszert. Nem hiszek bennük. Megvárom, amíg magamtól meggyógyulok.


Ha valaki bármelyiket le tudja fordítani, akkor kérem segítsen. A válaszokat keddig vàrom. Előre is köszönöm!

2014. febr. 20. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran esik. Es regnet häufig

Én szeretem az esőt. Ich mag den Regen


Charlie Chaplin is azt mondta, hogy "Szeretek esőben sétálni, mert ilyenkor nem látszik, hogy sìrok."

Auch Ch Ch sagte, dass "er im Regen gern spazierengeht, weil man dann nicht sehen könne, dass er weint"


Szeretek olvasni. Ich mag Lesen

Most Inge Scholl Die Weiße Rose című könyvet olvasok. Tudok is belőle egy idézetet, elmondhatom?

Jetzt lese ich von Inge Scholl das Buch "Die Weiße Rose"

Ich kann sogar ein Zitat aus dem Buch, soll ich es

vortragen?


Szeretem az irodalmat. Ich mag Literatur-

Meg is tanultam egy verset németül, elmondhatom?

Ich habe sogar ein Gedicht auf Deutsch gelernt.

Soll/Kann ich es vortragen?

2014. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! *_*
2014. febr. 21. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!