Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » HA valaki tud németül akkor...

Olvn:) kérdése:

HA valaki tud németül akkor tud nekem segíteni?

Figyelt kérdés

nem igazán tudok én németül és kéne egy kis segítég

ask.fm-en a profil kép lenne az amiben segíteni kéne mert nem tudom h nyelvileg helyes-e és ha valaki szerint nem jó az segítene kijavítani kösszönöm szépen előre is azoknak az emberkéknek akik segítenek link: ask.fm/spongyabobnaci/avatar

ennyi lenne kösszi megint:)


2014. febr. 18. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hier sind mehrere Stunden: Illusion-Theory, Waffenwissen, und Ninja Theory.


utolsó előttiben: Wenn jemend die Prüfung nicht bestehen kann, dann muss man es in der WHP bestehen, oder das Schuljahr wiederholen.


utolsó mondatban nem értem mit akarsz mondani de sztem valami ilyesmi lesz : Die Schüler a zuordnen a mondat végére a zuordnennek datív vonzata van tehát amihez akarod rendelni az datívba de sztem te így gondoltad

Die Schüler lassen der Note gemäß Ninja-Ebenen zuordnen

Van amit nem tudtam elolvasni sry ennyit tok segíteni :)

2014. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jegy


(e Note)

2019. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!