Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha elvégzem a duolingon az...

Ha elvégzem a duolingon az angolt, akkor avval a tudással eltudom kezdeni a németet is? Elég a szerzett tudás ahhoz, hogy a németet is végigvigyem, mivel angolul vannak a német leckék.

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg 72 nyelvet tudsz tanulni a Duolingon, vagyis összesen 5112 párosításból választhatsz.
2014. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de ahogy látom a német nyelv nem érthető el magyar nyelven, mint az angol. Viszont angolul elérhető, és azért is kérdeztem, hogy ha végig viszem az angolt, akkor elég az a tudás ahhoz, hogy a németet is végig vigyem az angol nyelv segítségével. Erre vagyok kíváncsi.
2014. febr. 20. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Határozottan igen. Némettel angolt vagy angollal németet végig tudod vinni.
2014. febr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Jelenleg 72 nyelvet tudsz tanulni a Duolingon, vagyis összesen 5112 párosításból választhatsz."


Ezt a butaságot nem tudom honnan szedted. Nincs még 72 és ha lenne akkor se lenne 5e páros, mert minden páros külön dolog. Magyar-angol és angol-német kurzusbol nem lesz hirtelen magyar-német.



Kérdésre: bőven elég tudásod lesz hozzá. Én végig csináltam az angol-német kurzust de a vége nehezen ment a hiányos angolom miatt ezért örülök, hogy megjelent most már a magyar-angol is és így tudom az angolt tanulni.

2014. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!