Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akartok angolul beszélgetni?

Akartok angolul beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Találtam egy jó oldalt, a neve: [link] de nem igazán vannak magyarok, és így elég nehéz tanulni. Akik már haladó szinten vannak azokat nem értem és nem is nagyon akarnak velem beszélni. Akivel beszélek is béna meg én is és még akcentusa is van, mert más országban él. Tehát ha valaki szeretne beszélgetni és gyakorolni, az írjon nekem. Kezdő vagyok az angol társalgásban.
2014. febr. 24. 19:04
 1/3 anonim válasza:
Én már valamelyest haladó szinten vagyok (nemsokára középfokúzom), de annyira nem mondanám hogy frenetikus vagyok és a régieket is fel kellene elevenítenem, szóval ha benne vagy, benne vagyok :) Én esetleg arra gondoltam hogy levelezôtársak lehetnénk.... persze angolul
2014. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Bár én nem levelezni szeretnék, hanem beszélgetni, pl skype-on. A beszédkészségemet akarom fejleszteni, hogy meg merjek szólalni.
2014. febr. 26. 08:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem érdekelne a dolog; középfokúra készülök, de a beszédem az csak kicsivel van magasabb szinten, mint a bányászbéka s*gge (mondjuk úgy egy normál békájéval egy magasságban :))


Mondjuk azt látom, hogy nem tegnap írtad ki a kérdést. Ha még érdekel, írj privátban.

2014. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!