Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen japán nyelvkönyvet...

Milyen japán nyelvkönyvet ajánlatok teljesen kezdőknek, ami a nulláról elvezet az N5/N4-es szintig (minimum)?

Figyelt kérdés

Keresgéltem már az interneten, de még nem találtam személyes véleményeket japán nyelvkönyvekről. A Dekiru 1-2 milyen? Ezekről eddig csak jót olvastam.:)

Ti milyen japán nyelvkönyvből tanultatok/tanultok?



2013. aug. 20. 09:40
 1/5 anonim válasza:

Én a Minna no Nihongo-ból tanultam 3 évig, kezdőknek valóban jó, de a feladatok nem kényszerítenek rá a gondolkodásra, így annyira nem is hasznosak.

A Dekiru-t maximálisan tudom ajánlani, bár csak a második kötethez volt szerencsém. Gondolni kell a feladatok megoldásához, sok az ismeretterjesztő, hasznos szöveg és logikus a felépítése.

2013. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.:)

Még annyit kérdeznék, hogy a 2-es könyv melyik szintre tud felkészíteni?

2013. aug. 22. 08:16
 3/5 anonim válasza:
hello :) én is a Dekiru-t ajánlom, 2. éve használjuk ezt a suliban (még csak a dekiru 1-et) de már alapszinten tudunk kommunikálni. Ami nagyon hasznos benne, hogy nem csak a nyelvre, de a kultúrára is tejles mértékben megtanít. Így nem érnek váratlanul a japán szokások és furcsaságok, ha kijutsz Japánba :D
2013. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha angolul is tudsz, akkor a Genki I. és II. szerintem jobb.
2015. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, hogy állsz a nyelvtanulással?
2015. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!