Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék itthon angolt...

Szeretnék itthon angolt tanulni,8-os vagyok. Hogyan?

Figyelt kérdés
Régebben már tanultam angolt, és szerintem az alapokat tudom. Ha kérdeznek visszatudok válaszolni, viszont nekem ez nem elég.(Járhatnék különórára, de az osztályfőnököm angol&fizika tanár, és hát félévkor fizikából 4,6-os átlagra 4-est adott, mondván, hogy év végén a jobbat adja, és lehet ezen fog múlni a továbbtanulásom sorsa, így nem szeretném neki azt az örömöt megadni, hogy fizetek neki különóráért.) Hol tudnék, esetleg mivel itthon, házilag angolt tanulni?

2014. febr. 25. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt nem úszod meg hogy valahova eljárj beszélgetni/gyakorolni. Akár kell fizetni érte akár nem. Egyébként meg hallgass AudioBookot. A szintednek megfelelőt.


A te szinted jelenleg kb. a micimackó lehet. Ez ingyen van

2014. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyelvipercek .hu?
2014. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én hetedikesen kezdtem. Angol könyveket olvastam, rengeteget. Mellette fordítóztam, amit nem értettem. Ne vegye el a kedved, ha az első pár hónapban nagyon nehezen megy; megéri. Felfőfokú angol nyelvvizsgám és emeltszintű angol érettségim van, a továbbiakban is nyelvekkel akarok foglalkozni. Sok sikert!
2014. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!