Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem lehet tudni, hogy mikor...

Nem lehet tudni, hogy mikor lesz a május 10-i BME német középszintű nyelvvizsga szóbeli része?

Figyelt kérdés
Azért lenne fontos, mert én úgy tudom, hogy lehet hogy előtte lévő héten lesz, de én akkor fogok érettségizni.

2014. márc. 8. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Most semmire sem mész ha itt valaki betippel egy dátumot váltig állítva hogy igaza van, vizsgaközpontok többek között azért tartanak ügyfélszolgálatot hogy az ilyen kérdéseket megválaszolják, de ha időben szólsz rugalmasan kezelik a szóbeli időpontját.
2014. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Máskorra nem volt időpont?

Tényleg pont beleesik az érettségibe

2014. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy mikor lesz mert azt csak azután tudom meg hogy jelentkeztem és előtte küldenek üzenetet, hogy mikor lesz, de vagy az írásbeli előtti héten vagy azután lévő héten lesz, de előtte héten nekem végig érettségi
2014. márc. 8. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!