Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az a problémám lenne hogy,...

MTZ1234 kérdése:

Az a problémám lenne hogy, németből nagyon valószínű hogy megbukok és lehet-e másik tanárnál évégén osztályozó vizsgát tenni? (középiskola 3. )

Figyelt kérdés
A suliban 2 német tanár van de az osztályomnak csak egy tanít németet. Ha úgy alakulna hogy megbukok és azt az osztályt már mindkét tanár tanítja lehet-e kérni hogy a másikhoz osszanak be?

2014. márc. 17. 16:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Dolgozatot csak mondat fordításból írunk lediktál 10-15 mondatott aztán annyi.Felelés meg max elmondod a nyelvtant bár azt csak szimplán tudni kell nem számítja bele a feleletbe aztán mond mondatokat lefordítod szóban vagy néha munkafüzet feladatok de az csak elvétve.Szó dolgozat soha nem volt és német szöveg fordítás se. Egyébként rá jöttem hogy arcra osztályoz.Feleltem egész jól elfogadhatóan szóval minimum 3-as lehetett volna ezt a többiek is mondták de ő egyszerűen kijött elkezte magyarázni hogy rosszul vezetem a füzetet vonalzót kellene használnom meg ilyen helyesírási hiba meg olyan dátumot nem írtam házi feladatnál és azt mondta ő ezt egyesre értékeli.Én meg csak néztem hogy most mi van.Rá következő órán valahogy feljött ez a téma én meg mondtam neki hogy szerintem egyesnél többet ért a feleletem szerintem erre ő csak azt mondta hogy én osztályzok.Most felelt egy gyerek alig tudott valamit és hármast kapott. Innentől kezdve hogy álljak pozitívan a tanuláshoz ha tudom hogy így leosztályoz?
2014. ápr. 25. 21:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Milyen középsuli?

(Szki?)

2017. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Végül meglett a kettes?
2017. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!