Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » What are the difference...

What are the difference between Hungarian and British Christmases?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs erről mit lehetne mondani azon kívül, hogy hozzánk a Jézuska jön Karácsonykor, hozzájuk meg a Santa... Kérlek segítsetek.

2014. márc. 27. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nothing..but náluk van thanksgiving.... :D
2014. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát keress rá. A 'uniqueness' egy jó kulcsszó lehet. Tessék, itt van egy kezdetnek:


[link]

2014. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 'british'-eknél nincs Thanksgiving! Az csak az Amerikaiaknál van!!!:D

Egyébként nincs sok külömbség... Mert szerintem az is csak Amerikában van, hogy reggel mennek ajándékot bontani, és már hetekkel Karácsony előtt feldíszítik a fát...:)

2014. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szenteste nincs ajándék
2017. szept. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az angolok december elején feldíszitik a fát, és folyamatosan gyűjtik alá az ajándékokat, míg mi csak dec 24.-én díszítjük a fát, és tesszük oda az ajándékokat. Náluk 25.-én van ajándékozás, nálunk 24.-én este. Náluk általában pulyka az ünneli menü és karácsonyi puding, nálunk a hagyományos kaja a halászlé és a töltött káposzta.
2017. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!