Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha 2013 elején szeretnék...

Yngve kérdése:

Ha 2013 elején szeretnék Angliába utazni, mikor foglaljak jegyet?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első külföldi utazásom, mikor foglaljak jegyet, hogy a lehető legolcsóbban jussak hozzá? Ez az ár mennyi lesz körülbelül (retúr)?

2012. okt. 28. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
London? Néhány hete voltak nagyon jó árak(3e ft per fő per irány kb.), de ez kiszámíthatatlan, később is lehet hogy lesznek újra. Amikor olcsón látsz akkor kell foglalni.
2012. okt. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy megfelelő dátumon akár 1690Ft per fő per irányért is van jegy jelenleg wizzairnél Budapest és London-Luton között.
2012. okt. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és ár: 10e Ft alatt elég sok dátum kombinációban ki lehet hozni oda-vissza. Plusz csomag persze, ha kell. Én csomag nélkül számolok mindig, mert sose adok fel csomagot, így magamból indulok ki. :)
2012. okt. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 02:03

megmondanád hogy te hol látsz a wizzairnél 1690 forintért jegyet?? Mert én is átnéztem, de január hónapra jelenleg a legolcsóbb jegy Bp- london útvonalra január 20-án a reggel 6 órási van ami 6590 forint.

2012. okt. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
6590 Ft? Ennyire olcsók volnának? Én több tízezres áron gondolkodtam. Vagy nagyon szerencsés kell hogy legyek ahhoz, hogy kifoghassam az olcsó ajánlatokat?
2012. okt. 28. 03:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, valóban annyi ahogy írták.

Ide nem szerencse kell, hanem be kell pötyögni, hogy wizzair, vagy ryanair.com és lefoglalni, ami neked szimpatikus.

2012. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A ryanair-nél 1.5-2 hónappal korábban érdemes nézegetni.
2012. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy láttam olyan olcsó árat, hogy wizzair oldalán jobb oldalt a fizetési módot átállítottam wizz kártyára. Hiszen úgy minden ár 2000 forinttal csökken.
2012. nov. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!