Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az ''indirect speech'' lesz a...

Az ''indirect speech'' lesz a vizsgadolgozatom de nem adnak hozza bibliografiat es kellene vagy 15 konyv amibol irjak. Konyv cimre es irora lennek kivanccsi. Milyen konyvek vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgadolgozat? Teljesen kizártnak tartom, hogy erről egész könyvek szóljanak, pláne 15. 3 oldalon már szőröstül-bőröstül ki lehet vesézni ezt a témát. Bármelyik nyelvtankönyvben. El nem tudom képzelni, miről kell írni!
2009. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az indirect speech lesz a temam amirol minimum 30 oldalt kell irnom de legalabb 15 bibliografiara lenne szuksegem , termeszetesen tudom h teljes konyvek nincsenek rola nekem csak angol nyelvtan konyv cimekre lenne szuksegem amiben szerepel az indirect speeech ,elore is koszi
2009. dec. 19. 00:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem! Az indirect speech-ről nem lehet 30 oldalt írni! Milyen nyelvtankönyvre gondolsz? Mert ha angol kiadású egyetemi tankönyvre, akkor az egyetem vagy főiskola könyvtárában keress. Mezei, külföldi nyelvtanulóknak szóló nyelvtankönyvek, amelyek nem tudományos céllal készültek:

Kónya-Országh: Rendszeres angol nyelvtan, Terra Kiadó

Michael Swan: Practical English Usage, Oxford

Magyarics Péter: Gyakorlati angol nyelvtan, Akkord-Pánem kiadó

és még tucatjával van könyvesboltokban, könyvtárakban.

Hova jársz?

2009. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!